André Daffon färglitografi

André Daffon färglitografi
André Daffon färglitografi
André Daffon färglitografi
André Daffon färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ANDRÉ DAFFON ( Frankrike 1900-tal): Komposition, signerad André daffon, numrerad 17/150, färglitografi, bildmått ca 42x56 cm

584171

2018-10-30