Klubbat för:
550 SEK
1 200 SEK
ERIK HÖGLUND, Boda, karaff med propp, orange glasmassa, signerad H1380/100, höjd ca 28,5 cm, vas, globformad på fot, gul glasmassa, höjd ca 17 cm
Vasen med ett nagg på ena sidan
584180
2018-10-25