Karaff och vas design Erik Höglund

Klubbat för:

550 SEK

1 200 SEK

ERIK HÖGLUND, Boda, karaff med propp, orange glasmassa, signerad H1380/100, höjd ca 28,5 cm, vas, globformad på fot, gul glasmassa, höjd ca 17 cm

Vasen med ett nagg på ena sidan

584180

2018-10-25