Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SPEGEL, design Bernadotte & Björn för Aktuell Form AB, 1900-talets mitt, teak, ca 55x44 cm

Slitage, nagg

584186

2018-10-27