John Wipp oljemålning

John Wipp oljemålning
John Wipp oljemålning
John Wipp oljemålning
John Wipp oljemålning
John Wipp oljemålning
John Wipp oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

JOHN WIPP (1927-2005): ´´Sommarberg´´, signerad John Wipp, olja på duk lagt på pannå, ca 38x52 cm

584187

2018-10-27