Spegel 1700-tal

Spegel 1700-tal
Spegel 1700-tal
Spegel 1700-tal
Spegel 1700-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGEL, barock, möjlligen Prechts verkstad, skuren dekor, kvicksilverfolierat glas, spår av förgyllning, höjd 76, bredd 49 cm

Lagningar, omarbetad, smärre skador

584195

2018-11-27