Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HILDING BOSSLER (1899-1994): Landsväg vid kust, signerad Hilding Bossler, olja på pannå, ca 24x32 cm
584201
2018-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här