Hilding Bossler oljemålning

Hilding Bossler oljemålning
Hilding Bossler oljemålning
Hilding Bossler oljemålning
Hilding Bossler oljemålning
Hilding Bossler oljemålning
Hilding Bossler oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HILDING BOSSLER (1899-1994): Landsväg vid kust, signerad Hilding Bossler, olja på pannå, ca 24x32 cm

584201

2018-10-25