Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JAN NALIWAJKO, (född 1939): Skulptur, brons, "Fruit of Love, signerad och daterad 1983, höjd ca 37 cm
Lagad fot
584202
2018-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här