Antal Anton Pecezely oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANTAL ANTON PÉCZELY (Ungern 1891-1963): Högmässa, signerad, olja på duk, ca 60x80 cm

584225

2018-10-25