Beth Zeeh oljemålning

Beth Zeeh oljemålning
Beth Zeeh oljemålning
Beth Zeeh oljemålning
Beth Zeeh oljemålning
Beth Zeeh oljemålning
Beth Zeeh oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BETH ZEEH (1911-2004): Träd med figur, signerad och daterad Beth Zeeh -44, olja på duk, ca 55x45 cm

584226

2018-10-25