Per Månsson Stockholmsvy

Per Månsson Stockholmsvy
Per Månsson Stockholmsvy
Per Månsson Stockholmsvy
Per Månsson Stockholmsvy
Per Månsson Stockholmsvy
Per Månsson Stockholmsvy

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER MÅNSSON (1892-1976): Stilleben med vy över Riddarholmen, Stockholm, signerad Per Månsson, olja på duk, ca 93x74 cm

584228

2018-10-26