Bert Johnny Nilsson litografier mapp

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): 5 st litografier och mapp, signerade, numrerade 99/150 och daterad- 76, 65x50 cm

Gulnade, veck, fläckar

584229

2018-10-30