Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): 5 st litografier och mapp, signerade, numrerade 99/150 och daterad- 76, 65x50 cm
Gulnade, veck, fläckar
584229
2018-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här