Soffgrup bambu och rotting
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFGRUPP, 9 dlr, 1900 talets andra hälft, stomme i bambu och rotting med textilklädda dynor, bestående av: 1 soffa, 3 fåtöljer, 1 fotpall, 3 bord och 1 serveringsvägen, soffans sitthöjd ca 40 cm och längd ca 187 cm
Slitage, några skador till rotting
584232
2018-10-30