Étagère 1800-tal

Étagère 1800-tal
Étagère 1800-tal
Étagère 1800-tal
Étagère 1800-tal
Étagère 1800-tal
Étagère 1800-tal
Étagère 1800-tal
Étagère 1800-tal
Étagère 1800-tal
Étagère 1800-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÉTAGÈRE, 1800-talets slut, ny Louis seize, fanérad i olika träslag med svärtatde detaljer, insats i plåt, dekorelement i mässing, höjd ca 103 cm

Skador och slitage, ostabil

584271

2018-10-26