Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRICKBORD, 1900-talets börja, Louis XVI-stil, svartmålat med bronserade detaljer, höjd 83, 60x39 cm
Mycket ostadigt, skador och lagningar
584284
2018-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här