Brosch och hänge

Brosch och hänge
Brosch och hänge
Brosch och hänge
Brosch och hänge
Brosch och hänge
Brosch och hänge

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BROSCH, HÄNGE, allmoge, silver, 1800-tal, infällda mynt från 1777 resp 1782, förgyllda, längd 7,5 resp 8,5 cm

Slitage

584285

2018-10-27