Skänk 1700-tal
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÄNK, 1700-tal, bemålad furu, utdragbar skiva, dörrpar med bakomliggande hyllinredning, invändigt elektrifierad, höjd ca 100, 131x47 cm
Renoverad, kompletterad, senare målning, senare lås, ställvis förlust av färg, slitage, märken, fläckar, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
584289
2018-10-27