Skänk 1700-tal

Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÄNK, 1700-tal, bemålad furu, utdragbar skiva, dörrpar med bakomliggande hyllinredning, invändigt elektrifierad, höjd ca 100, 131x47 cm

Renoverad, kompletterad, senare målning, senare lås, ställvis förlust av färg, slitage, märken, fläckar, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

584289

2018-10-27