Fåtöljer Åke Fribryter "Kroken"

Fåtöljer  Åke Fribryter
Fåtöljer  Åke Fribryter
Fåtöljer  Åke Fribryter
Fåtöljer  Åke Fribryter
Fåtöljer  Åke Fribryter
Fåtöljer  Åke Fribryter
Fåtöljer  Åke Fribryter
Fåtöljer  Åke Fribryter
Fåtöljer  Åke Fribryter
Fåtöljer  Åke Fribryter

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, "Kroken", Åke Fribryter för Nelo Möbler, formböjt trä, klädsel i svart skinn, formgivna 1974, sitthöjd ca 35 cm

Smärre slitage, repor och märken

584292

2018-11-01