Lar Erik Falk

Lar Erik Falk
Lar Erik Falk
Lar Erik Falk
Lar Erik Falk

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS ERIK FALK (1922-2018): Komposition, signerad LEFALK, akvarell, ca 18x27 cm

584297

2018-10-27