Mattel Barbie och Ken diverse kläder
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTEL BARBIE OCH KEN, KLÄDER OCH DOCKOR, huvudsak 1960-70-tal, bestående av: en stor mängd kläder, ca 110 plagg, delvis hemsydda, omärkta, bl.a. klänning "Solo in the Spotlight", "Garden Glitter", "Evening Splender", diverse skor, skridskor, skivspelare, galgar, mm, Barbie Doll Trunk, Ken docka samt Barbie "Bubble Cut"
Diverse slitage, skador
584339
2018-10-25