Mattel Barbie och Ken diverse kläder

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATTEL BARBIE OCH KEN, KLÄDER OCH DOCKOR, huvudsak 1960-70-tal, bestående av: en stor mängd kläder, ca 110 plagg, delvis hemsydda, omärkta, bl.a. klänning "Solo in the Spotlight", "Garden Glitter", "Evening Splender", diverse skor, skridskor, skivspelare, galgar, mm, Barbie Doll Trunk, Ken docka samt Barbie "Bubble Cut"

Diverse slitage, skador

584339

2018-10-25