Eero Lehikoinen akvarell

Eero Lehikoinen akvarell
Eero Lehikoinen akvarell
Eero Lehikoinen akvarell
Eero Lehikoinen akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EERO LEHIKOINEN (Finland, 1903-1965): Motiv från Helsingfors, Senatstorget och Saluhallen, signerad och daterad Eero Lehikoinen -46, akvarell, ca 35 x 26 cm

584342

2018-10-25