Kaffeservis Johan Blohm 1800-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, Johan Blohm, Karlshamn (1856-1896), bestående av: kaffekanna, sockerskål, mjölkkanna, höjd ca 14-25 cm, total vikt ca 1600 g

Smärre slitage

584351

2018-10-30