Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LJUSPLÅT, för 2 ljus, 1700-tal, Sverige, mässing, sk. mormorsljusstake, mittdekor i form av punsad fleuron, delvis förgylld, höjd 5, 19,5 x 12,5 cm
Något bucklig
584385
2018-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här