Sadel G Passier & Sohn

Sadel G Passier & Sohn
Sadel G Passier & Sohn
Sadel G Passier & Sohn
Sadel G Passier & Sohn
Sadel G Passier & Sohn
Sadel G Passier & Sohn
Sadel G Passier & Sohn
Sadel G Passier & Sohn

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SADEL, G.Passier & Sohn, Hannover, läder, 1900-tal, märkt PS-Baum G.Passier & Sohn Hannover PSP GRII 128681,

Slitage

584387

2018-10-30