Tillbaka till katalog

Bitossi bordslampor

Bitossi bordslampor
Bitossi bordslampor
Bitossi bordslampor
Bitossi bordslampor
Bitossi bordslampor
Bitossi bordslampor
Bitossi bordslampor
Bitossi bordslampor

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

Beskrivning

BITOSSI, bordslampor, 1 par, 1900-talets mitt, Italien, guldglaserat lergods, höjd exklusive skärm ca 43 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

584394

Datum:

2018-10-27