Konsoler
2018-10-25
584419
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
VÄGGKONSOLER, 1 par, 1900-tal, skuren dekor, betsat lövträ, höjd ca 39 cm
Skador/avslag, sprickor