Paul Hoff figuriner
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PAUL HOFF, figuriner, 16 st, olikfärgade glassmassa i form av olika fågelarter, inklusive, bla, hackspett, tjäder, sidensvans, gärdsmyg, koltrast, uggla och gråsparv, Kosta Boda, signerade WWF för världsnaturfonden, Svenskt glas, P Hoff, Limited Edition nine thousand, delvis etikettmärkta, höjd ca 5.5-9.5
Tre med nagg
584428
2018-10-27