Paul Hoff figuriner

Paul Hoff figuriner
Paul Hoff figuriner
Paul Hoff figuriner
Paul Hoff figuriner
Paul Hoff figuriner
Paul Hoff figuriner
Paul Hoff figuriner
Paul Hoff figuriner

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL HOFF, figuriner, 16 st, olikfärgade glassmassa i form av olika fågelarter, inklusive, bla, hackspett, tjäder, sidensvans, gärdsmyg, koltrast, uggla och gråsparv, Kosta Boda, signerade WWF för världsnaturfonden, Svenskt glas, P Hoff, Limited Edition nine thousand, delvis etikettmärkta, höjd ca 5.5-9.5

Tre med nagg

584428

2018-10-27