Kjell Andersson serigrafimapp i färg
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KJELL ANDERSSON (född 1937): "Stomps", mapp bestående av 5 serigrafier i färg, utförda i samarbete med Ingvar Landberg, Stockholm 1989, signerade Kjell Andersson och numrerade 37/100, ca 29,5x21 cm
584431
2018-10-31