Kent Karlsson

Kent Karlsson
Kent Karlsson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KENT KARLSSON (född 1945): Googles, signerad samt numrerad 73/100, färgetsning, bladmått 54x39 cm, oramad

584436

2018-10-31