Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
JOHAN SCOTT (född 1953): (2) Kompositioner, 2 st., signerade, daterade och numrerade, färgetsningar, bladmått ca 54x39 cm, oramade
584439
2018-10-31