Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VASER, 2 st, 1930-tal, bruntonad glasmassa med slipad dekor, en av Elis Bergh, signerad ´´E Bergh´´, höjd ca 18.5-21.5 cm
Några mindre repor till fotringar
584440
2018-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här