Vaser 1930-tal

Vaser 1930-tal
Vaser 1930-tal
Vaser 1930-tal
Vaser 1930-tal
Vaser 1930-tal
Vaser 1930-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 2 st, 1930-tal, bruntonad glasmassa med slipad dekor, en av Elis Bergh, signerad ´´E Bergh´´, höjd ca 18.5-21.5 cm

Några mindre repor till fotringar

584440

2018-10-27