Nattduksbord 1900-talets andra hälft
2018-10-26
584484
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, kromad stomme, bordsskiva i glas, höjd ca 49, 50x40 cm
Smärre ytskador