Klubbat för:
1 800 SEK
1 500 SEK
KARMSTOLAR, 4 st., modell "Tor 104", OPE Möbelfabrik, 1950/60-tal, stommar i teak, sitsar och ryggar klädda i rutig textil, sitthöjd ca 45 cm
bruksslitage, enstaka repor
584487
2018-10-26