Karmstolar 1950/60-tal

Karmstolar 1950/60-tal
Karmstolar 1950/60-tal
Karmstolar 1950/60-tal
Karmstolar 1950/60-tal
Karmstolar 1950/60-tal
Karmstolar 1950/60-tal
Karmstolar 1950/60-tal
Karmstolar 1950/60-tal
Karmstolar 1950/60-tal
Karmstolar 1950/60-tal
Karmstolar 1950/60-tal
Karmstolar 1950/60-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 4 st., modell "Tor 104", OPE Möbelfabrik, 1950/60-tal, stommar i teak, sitsar och ryggar klädda i rutig textil, sitthöjd ca 45 cm

bruksslitage, enstaka repor

584487

2018-10-26