Edwin Hayes oljemålning

Edwin Hayes oljemålning
Edwin Hayes oljemålning
Edwin Hayes oljemålning
Edwin Hayes oljemålning
Edwin Hayes oljemålning
Edwin Hayes oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDWIN HAYES (1819-1904): "The home of the Seabirds, signerad E Hayes, olja på duk, ca 26x36 cm

584491

2018-10-26