Tove & Edvard Kindt-Larsen soffbord

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TOVE & EDVARD KINDT-LARSEN, soffbord, Säffle Möbelfabrik, 1960-tal, solid ek, välvd skiva, höjd 52, 183x56 cm

Slitage, smärre skador

584494

2018-10-26