Tillbaka till katalog

LUC herrarmbandsur

LUC herrarmbandsur
LUC herrarmbandsur
LUC herrarmbandsur
LUC herrarmbandsur
LUC herrarmbandsur
LUC herrarmbandsur
LUC herrarmbandsur
LUC herrarmbandsur
LUC herrarmbandsur
LUC herrarmbandsur

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

LUC (Chopard), armbandsur, gulddoublé, 1960-tal, manuell, plexiglas, cal FHF 26, fixoflexarmband i gulddoublé (ej original), diameter 34,3 mm

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

584510

Datum:

2018-10-26