Klubbat för:
3 400 SEK
4 000 SEK
ARVID FREDRIK LÖNNROTH (1823-1880): Avelstjur, monogramsignerad FL, olja på pannå, ca 35x42 cm
Renoverad, uppfodrad på pannå, repor och rispor
584512
2018-11-01