Kandelabrar 1800-talets slut

Kandelabrar 1800-talets slut
Kandelabrar 1800-talets slut
Kandelabrar 1800-talets slut
Kandelabrar 1800-talets slut
Kandelabrar 1800-talets slut
Kandelabrar 1800-talets slut
Kandelabrar 1800-talets slut
Kandelabrar 1800-talets slut
Kandelabrar 1800-talets slut
Kandelabrar 1800-talets slut

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets slut, för 2 ljus vardera, zink, höjd ca 39 cm

Slitage, ena kandelaber något sne, löst/skadat överstycke

584517

2018-11-01