Kandelabrar empirestil
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, empirestil, för 4 ljus vardera, delvis förgylld och patinerad brons, obelisk avslutande med stiliserad ansikte av Hermes, fyra svängda bladornerade ljusarmar, höjd ca 47 cm
Smärre slitage
584532
2018-11-01