Stig Lindberg i glaserat stengods
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG LINDBERG, tekanna med lock, vas med relief dekor, glaserat stengods, höjd ca 15,5-18 medföljande två skålar med otydliga signaturer, diameter 8-14,5 cm
Tekannan med lagningar och vas med fotnagg
584534
2018-10-30