Tony Emilson
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TONY EMILSON (1925-2015): "Icare", monogramsignerad TE 70, etikett: Villa Shangri-La, CH. de S:t Julien Biot, bemålad metall, höjd ca 49 cm, bredd ca 26,5 cm,
PROVENIENS: Konstnären Tony Emilson
584548
2018-10-31