Tony Emilson
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TONY EMILSON (1925-2015): Akrobaten, monogramsignerad och daterad TE-00, plexiglas med träsockel, höjd ca 77 cm, bredd ca 56 cm, totalhöjd med sockel ca 190 cm,
PROVENIENS: Konstnären Tony Emilson
584551
2018-10-31