Tony Emilson
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TONY EMILSON (1925-2015): Dansaren, monogramsignerad och daterad TE-99, plexiglas med bemålad träsockel, höjd ca 68 cm, bredd 60 cm, diameter 20 cm, totalhöjd med sockel ca 80 cm,
PROVENIENS: Konstnären Tony Emilson
584557
2018-11-01