Lambert Werner

Lambert Werner
Lambert Werner
Lambert Werner
Lambert Werner

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAMBERT WERNER (1900-1983): Vintergatan, signerad samt daterad Lambert Werner 1962, blandteknik, ca 63x95 cm,

584577

2018-10-27