Tony Emilson
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TONY EMILSON (1925-2015): "The importance of being a butterfly" - "Vikten av en fjäril", signerad och monogramsignerad och daterad TE-02, olja på pannå, ca 100x129 cm,
PROVENIENS: Konstnären Tony Emilson
584578
2018-10-30