Tony Emilson

Tony Emilson
Tony Emilson
Tony Emilson
Tony Emilson

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TONY EMILSON (1925-2015): "The importance of being a butterfly" - "Vikten av en fjäril", signerad och monogramsignerad och daterad TE-02, olja på pannå, ca 100x129 cm,

PROVENIENS: Konstnären Tony Emilson

584578

2018-10-30