Figurin porslin

Figurin porslin
Figurin porslin
Figurin porslin
Figurin porslin
Figurin porslin
Figurin porslin
Figurin porslin
Figurin porslin
Figurin porslin
Figurin porslin
Figurin porslin
Figurin porslin

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, porslin, 1900-talets slut/samtida, i form av drottning med barn, polykromt bemålad, höjd ca 32 cm

Sockeln/bottenplattan med lagning

584580

2018-10-27