Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LAMBERT WERNER (1900-1983): "Flores par Los muertos", signerad samt daterad Lambert Werner 1965, blandteknik, ca 43x35 cm,
Zustandsbeschreibung
584581
2018-10-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner